Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Żychce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa(Żychce + 16 km)

580 000 zł41,31 m² 14 040,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję, gotowe do zamieszkania, nowe,nieużywane 2-pokojowe mieszkanie z przynależnym podwójnym parkingiem oraz komórką. Położone w spokojnej , dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goedtke

Chojnice(Żychce + 21 km)

419 136 zł56,64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwa nowe mieszkania w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej usytuowane na zacisznym osiedlu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy ulicy Goedtkego.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,40 m² 8 149,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje | 45 m2 | Człuchów, os. Sikorskiego Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Chojnice

Chojnice(Żychce + 21 km)

649 000 zł142,52 m² 4 553,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam wszystkich zaradnych do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Na sprzedaż nieruchomość, w której komfortowo i wygodnie może zamieszkać Rodzina ale również.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,20 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34m2 z dużym balkonem. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, do odświeżenia. Zaletą mieszkania jest jasna południowa wystawa. 1 pokój, 1 piętro, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Chojnice

Hallera,Chojnice(Żychce + 21 km)

460 000 zł90,73 m² 5 069,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,25 m , położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej, na spokojnym osiedlu z niską zabudową. Kameralna inwestycja tylko jeden sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Chojnice

Bytowskie,Chojnice(Żychce + 21 km)

468 000 zł62,05 m² 7 542,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chojnicach szeregowiec z ogródkiem! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,90 m , usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Człuchów

Człuchów(Żychce + 20 km)

265 000 zł46,60 m² 5 686,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Człuchowie, na osiedlu gen.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64,10 m² 8 892,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł82,40 m² 5 449,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żychce

Żychce,pomorskie

139 000 zł63 m² 2 209,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez czynszowe doinwestowane mieszkanie z widokiem na jezioro w Żychcach do nabycia w dobrej cenie. Mieszkanie ma pow. 62,90 m2 i składa się z 3 pokoi, łazienki, obszernej kuchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij