Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Żychce – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Kaszubach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

57 000 zł1 680 m² 33,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Żychckie Osady, gm. Konarzyny 1680 m 59 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1680 m położona w urokliwej miejscowości Żychckie Osady.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł822 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 9 działek budowlanych - Żychce, blisko jeziora Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

95 000 zł350 m² 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka rod z domkiem | Człuchów, ul. Koszalińska Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 350 m , położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wojsk

Wojsk(Żychce + 25 km)

90 000 zł982 m² 91,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę jednorodzinną w Wojsku, (gmina Lipnica).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Człuchów

Człuchów(Żychce + 20 km)

230 000 zł1 970 m² 116,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Planujesz budowę domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Nieżywięć

Nieżywięć(Żychce + 19 km)

1 170 000 zł10 000 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka usługowa na sprzedaż Nieżywięć, nr 98/5 Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę usługową o powierzchni aż 10 000 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Brusy

Brusy(Żychce + 24 km)

1 950 zł5 187 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 491/7, obr. Brusy o pow. 5.187 m2. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rzeczenica

Rzeczenica(Żychce + 20 km)

150 000 zł979 m² 153,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki usługowej w Rzewnicy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 979 m , z przeznaczeniem pod usługi turystyczne, letniskowe oraz pensjonatowe (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Trzebiatkowa

Trzebiatkowa(Żychce + 25 km)

799 000 zł121 307 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 12,1307 ha położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chojniczki

Chojniczki(Żychce + 17 km)

1 050 000 zł9 159 m² 114,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Chojniczkach do podziału lub inwestycji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu duża działkę rolną o powierzchni 9159m2. Na działce dodatkowo stoi dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Trzebiatkowa

Trzebiatkowa(Żychce + 25 km)

85 000 zł1 679 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedaż ostatniej działki z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rychnowy

Rychnowy(Żychce + 19 km)

198 000 zł1 057 m² 187,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1057 metrów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij